331. Dobay Ferenc (Vágás, 1867 - ?)
A Tabán bontása, “Tabán Attila kőrút”, 1934
olaj, karton
59,5*79,5 cm
j.j.l.: Dobay F. 1934, kiállítva: Az Új Szalon Tabán Kiállítása, Budapest, 1934. május (katalóguson kívül), keret nélkül