Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tóbiás az angyallal, 1942

55. Szúdy Nándor (Ipolyság, 1913 - Budapest, 1975)

Tóbiás az angyallal, 1942

olaj, vászon

101*131 cm

j.b.l.: Szúdy N. 942