Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Angyali üdvözlet

54. Szúdy Nándor (Ipolyság, 1913 - Budapest, 1975)

Angyali üdvözlet

olaj, falemez

101*131 cm

j.b.l.: Szúdy N.