32. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)
”Erdei út”, 1940 körül
olaj, vászon
51*66 cm
j.ho: Marosán Zebegény, Feltehetően kiállítva: A “Műbarát” 41. kiállítása, Budapest, Mária Valéria utca 12; 1943. március 28 - április 9. (kat. 20/b. Erdei út, olajf. 800.-), keret nélkül