Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Libák

163. Schiller jelzéssel, 20. sz. eleje

Libák

olaj, karton

53,5*68 cm

j.j.l.: Schiller, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (205. kép), keret nélkül