Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Középkori jelenet, 1981

291. Szander Frigyes Ferenc (1927-2000)

Középkori jelenet, 1981

olaj, vászon

90*100 cm

j.b.l.: SzF (ligatúrás), b.l.: 1981, keret nélkül