Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falusi szobabelső, Nógrád megye, 1930-as évek

292. Petrich Kató (Budapest, 1908 - Budapest, 1987)

Falusi szobabelső, Nógrád megye, 1930-as évek

olaj, vászon

70*80 cm

j.n. ho: Petrich Kató hagyatéka pecsét, Kiállítva: Petrich Kató festőművész kiállítása, Budapest, Magyar Írószövetség Klubja, 2009. június (kat. n.)