Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vásári jelenet

27. Mille, Victor jelzéssel, 20. sz. eleje

Vásári jelenet

olaj, vászon

45*35 cm

j.j.l.: Victor Mille