Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Virágcsendélet csíkos terítőn

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

46. Magyar festő, 20. sz. eleje

Virágcsendélet csíkos terítőn

olaj, karton

50*58 cm

Vételi megbízás (PDF)