Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Itatás

301. Kiss R. jelzéssel, 20. sz. első fele

Itatás

olaj, vászon

55*68,5 cm

j.j.l.: Kiss R., Saphier aukció BÁV 1998. 243. tétel