Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Elegáns pár

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

117. Magyar festő, 20. sz. eleje

Elegáns pár

olaj, karton

35*25,5 cm

Vételi megbízás (PDF)