Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Patak hídja”, 1940 körül

319. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

”Patak hídja”, 1940 körül

olaj, vászon

64,5*50 cm

j.ho: Marosán Zebegény, feltehetően kiállítva: KUT Képzőművészek Új Társasága kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1941. november 30. - december 14. (kat. 106. Patak hídja), A “Műbarát” 41. kiállítása, Budapest, Mária Valéria utca 12; 1943. március 28 –