264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pihenő aratók, 1943

659. Gacza József jelzéssel

Pihenő aratók, 1943

olaj, vászon

75,5*100 cm

j.j.l.: Gacza József Mohács 1943

keret nélkül