423. Szabó V. jelzéssel
Pozsony, 1929
olaj, vászon
38,5*50,5 cm
j.b.l.: Szabó V.; j.l.: Pozsony 1929
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 77. kép