262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Cigarettatárca gyufatartóval

1418. Cigarettatárca gyufatartóval

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, "1905 aug. 6." vésettel, Geschützt bélyegző, EH tulajdonosi monogrammal, félhold alakban kék üveg díszítésekkel és és nyitógombbal

112 g; 8*9 cm és 4*4 cm