262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Korsó pár

1486. Korsó pár

Fischer Emil, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört test, j. az alján: pecsételt koronás F. E. monogram és "Made in Hungary" bélyegzés, 1592-es formaszám, mindkettő restaurált

m: 48,5 cm