245. Festmények és bútorok > Kikötői jelenet, 1921

100. Blattner Géza (Debrecen, 1893 - Debrecen, 1967)

Kikötői jelenet, 1921

olaj, karton

30*44,5 cm

j.j.l.: Blattner G. 1921