Asztalközép (Gyümölcsös tál)
1241. tétel
Karaffa pár
francia, 1838-tól használt fémjel, 950 ezrelékes ezüst, stilizált leveles díszítéssel, öblös, csiszolt üvegekkel
1242. tétel
Dobozka
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 950 ezrelékes ezüst, belül halvány aranyozással, csavartbordás díszítéssel és a tetőn vésett nemesi címerrel, zsanéros nyitódással
1243. tétel
Kártyadoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Dalmáti Mihály(?) mesterjegy, oldalán hólyagos díszítéssel, fa betéttel, osztólappal, kis sérüléssel
1244. tétel
Kávés kanna készlet
1245. tétel
Karaffa
1246. tétel
Olaj-ecettartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AB" mesterjegy, golyó lábakon álló kettős kosárka, csavartbordás díszítéssel, két csiszolt üveg palackkal, dugók pótoltak
1247. tétel
Likőrös palack
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst osztógyűrű és záróperem, kúp alakú színtelen, csiszolt üveg test és dugó ezüst lemez rátéttel
1248. tétel
Asztali tükör
1249. tétel
Sétabot
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kisezüst jegy, elkopott mesterjegy, öntött, ezüst róka figurával, tölgylevelekkel díszítve, fa bot fém zárókupakkal
1250. tétel
Kézi tükör
1251. tétel
Palack
1252. tétel
Füles kínálókosár
Bécs (?), 19. sz. közepe, ezüstözött fém, magas, emelt talpazaton áttört, domborított, barokk rokályokból alakított magas kosár, restaurált
1253. tétel
Gyertyatartó pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Rabóczky István és Polgár Kálmán mesterjegy, díszkalapált dekorral, (azonos modell két különböző műhelyből)
1254. tétel
Tálaló készlet
1255. tétel
Tálaló készlet
1900 körül, bécsi behozatali jellel, szecessziós, antikolt ezüst nyelek, acél felső részek, salátaszedő kanál és villa felső tag bakelit, 5 db eredeti dobozában
1256. tétel
Asztalközép (Gyümölcskosár)
1257. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Ötvösművészeti Műhely készítőjel, neorokokó, öntött nyelek, solingeni acél pengék, eredeti dobozában, össz: 21 db
1258. tétel
Palacktartó borosüveggel
1259. tétel
Cukordoboz csipesszel