Karaffa
1261. tétel
Cukorfogó
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, "JV" vésett monogrammal, szárain áttört motívummal, cinnel javított
1262. tétel
Gyümölcsös készlet, 6 személyes
Gyertyatartó
1265. tétel
Boros karaffa
1266. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SR" ismeretlen mesterjegy, ovális forma, plasztikus, levéldíszes peremmel
1267. tétel
Kézi gyertyatartó és kalaptű tartó párna
Pest, 1866, 13 latos antik ezüst, Goszmann György mesterjegy, gépi vésett díszítéssel, LK tulajdonosi monogrammal, párna alján fa támlap, kis sérüléssel
1268. tétel
Tejszínes kancsó
1269. tétel
Szobacsengő
Bécs, 1862, 13 latos antik ezüst, "AB" mesterjegy, kis sérüléssel
1270. tétel
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst préselt nyél borítások, fém villák és pengék, Hermann Südfeld mesterjegy, kis hibával, dobozzal, össz.: 12 db
1271. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, BJ mesterjegy, öntött, ovális test, plasztikus rózsafejes szegélydísszel
1272. tétel
Likőrös üveg
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst talp és zárógyűrű, Bittner Lajos mesterjegy, színtelen gyémántmetszéses üveg test és csúcsos dugó
1273. tétel
Art deco cukordoboz
1274. tétel
Art deco karaffa
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bauer és Klein mesterjegy, csiszolt, színtelen üveg, apró sérüléssel
1275. tétel
Halas készlet, 18 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, vágott angol fazonú nyelek, vésett díszcsíkkal, újszerű állapotban, doboz nélkül, össz.: 38 db
1276. tétel
4 dukátos érme
Osztrák-Magyar, Monarchia utánveret, 1915, 22 k arany, Ferenc József portréjával
1277. tétel
Szent György medál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "KS" mesterjegy, kétoldalas érme keretbe foglalva, S.GEORGIVS. EQVITUM PATRONUS - IN TEMPESTATE SECURITAS felirattal, erli hiányzik
1278. tétel
Töltőceruza (2 db)
1279. tétel
Férfi pecsétgyűrű
Budapest (?), 20. sz. második fele, hiányos mesterjegy, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, szögletes fej vésett "NJ" tulajdonosi monogrammal, rovátkolt díszítéssel