267. Festmények, ezüstök és ékszerek
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
1101-1120
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1402]
Udvary Géza
Önarckép, 1915 körül
1101. tétel
Tölgyessy Artúr
Naplemente a nyári mezőn
1102. tétel
Faragó F. jelzéssel, 20. sz. eleje
Őszi táj
1103. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
"Elfoglalt orosz fedezékek", 1915
1104. tétel
Berkes Antal
Téli városrészlet
1105. tétel
Berkes Antal
Téli utcarészlet
1106. tétel
Hromatka jelzéssel
A pozsonyi vár látképe télen, 1906
1107. tétel
Geiger Richárd
Spanyol táncosnő
1108. tétel
Komáromi Kacz Endre
Olvasó lány
1109. tétel
Leicht Lily
Női portré
1110. tétel
Ulrich Géza
Csendélet ponttyal
1111. tétel
Déri Kálmán
Birsalmás csendélet
1112. tétel
Istvánffy Gabriella, Rainerné
Cica rózsával
1113. tétel
Fried Pál
Balerina
1114. tétel
Czencz János
Akt kék lepellel, 1934
1115. tétel
Biai - Föglein István
Tavaszi virágok
1116. tétel
Egerváry Potemkin Ágost
Pihenő lány kutyával, 1920 körül
1117. tétel
Miklósi – Mautschenbacher Ödön
Szerelem
1118. tétel
Fényes Adolf
Anya gyermekével, 1932
1119. tétel
Szlányi Lajos
"Bakonyszentlászlói földek"
1120. tétel
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
1101-1120
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1402]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS