267. Festmények, ezüstök és ékszerek
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
1081-1100
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1402]
Weber Henrik
Főkötős nő arcképe, 1860
1081. tétel
Donát János Dániel
Női portré, 1820
1082. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Hölgy kék stólával
1083. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Női portré
1084. tétel
Donát János Dániel
Ifjú nemes portréja, 1814
1085. tétel
Angol festő, 18. sz. második fele
Hölgy portré
1086. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Ifjú hölgy portréja
1087. tétel
Strelisky Lipót
Családi portré
1088. tétel
J. B. monogrammal
"Az alvó szavojard fiú", 1845
1089. tétel
Müncheni festő, 19. sz. második fele
Elegáns társaság
1090. tétel
Morelli, Domenico
Krisztus kigúnyolása
1091. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Olvasó lány
1092. tétel
Konek Ida
Templomban, 1888
1093. tétel
Márk Lajos
Hölgy estélyiben
1094. tétel
Szántó Lajos
Hölgy feketében, 1924
1095. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
1096. tétel
Szüle Péter
Konyhában
1097. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hölgyportré
1098. tétel
Páldy Zoltán
Keleti szépség
1099. tétel
Pfann Emily
Hölgy lornyonnal, 1929
1100. tétel
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
1081-1100
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1402]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS