257. Festmények > Az augusztus hónap allegóriája

257. Festmények [ARCHÍV]

22. Sandrart, Joachim von (1606 - 1688) után, 18. sz.

Az augusztus hónap allegóriája

olaj, vászon

139*94 cm

j.n., Joachim von Sandrart műve a schlessheimi Staatgalerie in Neue Schloss-ban található

sérült