22. Sandrart, Joachim von (1606 - 1688) után, 18. sz.
Az augusztus hónap allegóriája
olaj, vászon
139*94 cm
j.n., Joachim von Sandrart műve a schlessheimi Staatgalerie in Neue Schloss-ban található
sérült