280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tanya, 1906-1908 között

222. Koszta József (Brassó, 1861 - Budapest, 1949)

Tanya, 1906-1908 között

olaj, vászon

96*96 cm

j.b.l.: Koszta, vakrámán kiállítási címke töredéke és kiállítási cédulák, Kiállítva: Szeptemberi kiállítás, Budapest, Könyves Kálmán Társaság Szalonja, 1909. szeptember (kat. 58. Tanya, 600.- Korona), Nagybányai Jubiláris Képkiállítás, Nagybánya, 1912. augusztus