280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Önarckép, 1915

200. Önarckép, 1915

52*45 cm

j.j.l.: Rudnay 915 Losonc, korábban Völgyessy Ferenc, majd Dr. Halasy Miklós, a művész unokájának gyűjteményében. Kiállítva: Völgyessy Ferenc gyűjteményének kiállítása, Szeged, Móra Ferenc Múzeum, 1965. október, (kat. Szelesi 1986. 304.) Rudnay Gyula emlékkiállí