280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Alamaizsna osztás

248. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Alamaizsna osztás

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Rottman M.