280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vándor, 1937 VÉDETT - NO EXPORT

195. Magyar festő, 20. sz. első fele

Vándor, 1937 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

80*58 cm

j.j.l.: Rudnay Gy Bábony, b.l.: 1937