280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Mocsaras táj naplementében

333. Tornyai János (Hódmezővásárhely, 1869 - Budapest, 1936)

Mocsaras táj naplementében

olaj, karton

35*48,5 cm

j.b.l.: Tornyai