280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Alpesi ház

177. Négely Rudolf (Sopron, 1883 - ?)

Alpesi ház

olaj, vászon

50,5*60 cm

j.j.l.: Négely, kis sérüléssel