280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vízparti házak

188. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Vízparti házak

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka Jenő