1767. Károlyi Lajos (Szeged, 1877 - Budapest, 1927)
Tájkép kastéllyal, 1924 körül
olaj, vászon
59,5*72 cm
j.j.l.: Károlyi
Feltehetően kiállítva: Károlyi Lajos emlékkiállítása, Szeged, Móra Ferenc Múzeum Képtára, 1957. (kat. 14.), Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. (102. kép)