263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kaktuszok, 1928 körül

1838. Fodor Böske (Erber Dezsőné) (Budapest, 1896 - ?)

Kaktuszok, 1928 körül

olaj, karton

64*52,5 cm

j.j.l.: E. Fodor Böske; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula

Kiállítva: LXVI. Csoportos kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1929. dec. (kat. 65.)