1838. Fodor Böske (Erber Dezsőné) (Budapest, 1896 - ?)
Kaktuszok, 1928 körül
olaj, karton
64*52,5 cm
j.j.l.: E. Fodor Böske; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula
Kiállítva: LXVI. Csoportos kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1929. dec. (kat. 65.)