261. 19. századi és modern festmények > "Gesztusok gesztusok ellen"

518. Csáji Attila (Szepsi, 1939 - )

"Gesztusok gesztusok ellen"

olaj, farost

67,5*98 cm

j.n., ho.: autográf felirat