261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Aknay János
"Város", 2006
501. tétel
Aknay János
"A látogató", 2004
502. tétel
Balogh László
"A folyónál"
503. tétel
Turcsán Miklós
"Lebegés", 1984
504. tétel
Turcsán Miklós
"Feladvány I", 2004
505. tétel
Konfár Gyula
Tavaszi táj aktokkal
506. tétel
Hornyánszky Gyula
Töredezett formák
507. tétel
Turcsán Miklós
"Elektronikus hullámcsapda", 1978
508. tétel
Valkó László
"Collage", 1991
509. tétel
Kelemen Marcell
"Viszonyok I.", 1998
510. tétel
Korga György
"Mesélek magamnak", 1973
511. tétel
Giricz Máté
"Szellemkép", 2004
512. tétel
Béres Jenő
"Udvaron"
513. tétel
Vanyek Tivadar
Téli alkony, 1968
514. tétel
Váli Dezső
"Megtörténhet még", 1980
515. tétel
Váli Dezső
"Nyárutó" Nagyrákos, 1991
516. tétel
Rafael Győző Viktor
Kompozíció, 1974
517. tétel
Csáji Attila
"Gesztusok gesztusok ellen"
518. tétel
Birkás István
"Valamit visz a víz?" II., 2000
519. tétel
Birkás István
"Négy nap Temesváron", 2011
520. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS