261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-610]
Román György
Férfi portré - vázlat
561. tétel
Aba - Novák Vilmos
Freskóterv
562. tétel
Vörös Géza
A vidámpark látképe a hullámvasúttal, 1949
563. tétel
Kádár Béla
Jelenet
564. tétel
Kádár Béla
Ülő nő, 1918 körül
565. tétel
Járitz Józsa
Ülő akt
566. tétel
Aba - Novák Vilmos
"Címlap tervvázlat Parini Krisztus" című könyvéhez, 1931
567. tétel
Járitz Józsa
Tánc
568. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
Szerelmespár, 1947
569. tétel
Egry József
Budapesti látkép, 1915
570. tétel
Szőnyi István
Köszörűs
571. tétel
Nagy Sándornak tulajdonítva
Könyv illusztráció
572. tétel
Vaszary János
Férfi portré
573. tétel
Rippl - Rónai József
Anella - vázlatok, 1911
574. tétel
Fronius, Hans
Vízparti táj, 1973
575. tétel
Mednyánszky László báró
Városrészlet
576. tétel
Molnár C. Pál
Angyali üdvözlet, 1927
577. tétel
Lotz Károly
Freskóvázlat
578. tétel
Borsos Miklós
Várakozás
579. tétel
Borsos Miklós
Velencei részlet, 1962
580. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS