261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Cseh László
"Patacs télen"
401. tétel
Klie Zoltán
Vízparti táj
402. tétel
Klie Zoltán
"Visegrád", 1963
403. tétel
Schéner Mihály
"Cot d Azure"
404. tétel
Kárpáti Éva
Asztali csendélet
405. tétel
Korga György
Ikebana, 1975
406. tétel
Zoltánfy István
"Szomszéd tanya", 1984
407. tétel
Rátkay Endre
"Boszorkány szombat vége"
408. tétel
Parrag Emil
Csendélet korsóval, 1969
409. tétel
Bartl József
Csendélet trombitával
410. tétel
Horváth Olivér
Madár
411. tétel
Rafael Győző Viktor
"Erdélyi faluban I."
412. tétel
Pechán Béla
"Falusi impressziók", 1968
413. tétel
Péter János
Falurészlet
414. tétel
Kurucz D. István
"Asszonyok", 1970
415. tétel
Mácsai István
Piros kendős lány
416. tétel
Szász Endre
Göndör hajú lány portréja
417. tétel
Ferenczy Noémi
Irtás
418. tétel
Eigel István
Marquez illusztráció - "Melchiades"
419. tétel
Eigel István
Marquez illusztráció - Aurelio Buendia
420. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS