341. Berény Róbert (Budapest, 1887 - Budapest, 1953)
Pihenő lány
olaj, vászon
40*50,5 cm
j.b.f.: Berény; ho. vakkereten felirat: Berény Anna tulajdona; vásznon: B. Anna