247. Online varia aukció
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
Kurucz D. István
"Téli vásár", 1958
21. tétel
Drégely László
Virrasztó idő
22. tétel
Ngoc, Nguyen Bich
Barátom, Lai Long portréja, 2004
23. tétel
Klie Zoltán
Aktok és lovak, 1923
24. tétel
Márkos András
Káosz, 1992
25. tétel
Gábor Jenő
Kompozíció, 1965
26. tétel
Tóth Menyhért
Ló és lovas, 1967
27. tétel
Pann, Abel Pfeffermann
Káin
28. tétel
Czóbel Béla
Vernisszázs
29. tétel
Mozsár törővel
magyar, 19. sz., vas, rozsdás
30. tétel
Mozsár törővel
Erdély, 19. sz. eleje, bronz, vésett díszítéssel
31. tétel
Pálinkakiöntő
Dél-Magyarország (Mohács?), 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
32. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, sérült
33. tétel
Tál
Csokonya, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
34. tétel
Vajforma, 2 db
Békés megye, 19. sz. vége, faragott, vésett fa
35. tétel
Pástétomforma
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
36. tétel
Dézsa
magyar, 19. sz. vége, kalapált vörösréz
37. tétel
Mángorló
Alföld, 1877, faragott fa, vésett díszítéssel, "Tóth Mária" felirattal, hiányos
38. tétel
Mángorló
magyar, 1921, fa, ón berakással
39. tétel
Viharlámpa
magyar, 20. sz. eleje, faragott fa, üveg, sérült
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS