247. Online varia aukció
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
Tükrös
Balaton-felvidék, 1938, faragott, vésett fa, Féger János munkája, a tükör törött
41. tétel
Víztartó (kobak)
Somogy megye, 20. sz. első fele, karcolt díszítésű dísztök
42. tétel
Karikás ostor
Alföld, 20. sz. eleje, faragott fa nyél, fonott bőr
43. tétel
Borotvatok
Pécs, 1886, faragott fa, spanyolozott, karcolt díszítéssel, sérült
44. tétel
Bokály
Barcaság, 1800 körül, mázas cserép, mázhibás
45. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
46. tétel
Butella
Tiszafüred, 19. sz. vége, mázas cserép
47. tétel
Butella
Szeged, 19. sz. második fele, mázas cserép, felirattal
48. tétel
Bokály
Hunyad megye, 1880 körül, mázas cserép, sérült
49. tétel
"Szemes" kályha
Balaton-felvidék, (Sümeg), 19. sz. vége, mázas cserép, 72 db: 1 talp (törött, hiányos), 1 tető (kupola), 1 csúcsgomb, 9 felső perem, 4 alsó perem, 4 alsó sarokperem, 7 felső peremdísz,
50. tétel
Bokály
Modor, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, sérült
51. tétel
Bokály
Felvidék, 1794, ónmázas fajansz, alján "AP" jelzéssel, restaurált
52. tétel
Bokály
Ausztria, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
53. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, szájpereme sérült
54. tétel
Kancsó
Morva, 1800 körül, ónmázas fajansz, sérült
55. tétel
Boroskancsó
Felvidék, 1850, ónmázas fajansz, alján "S" jelzés, restaurált
56. tétel
Bokály
Felvidék, 1800 körül, ónmázas fajansz, sérült
57. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
58. tétel
Ebédlőgarnitúra, 5 db-os
Sárköz, 19. sz. vége, faragott, festett fenyőfa, asztal egy fiókkal és zárható ajtós résszel, sérült, hiányos, tálas sérült, tálas: 37*84*19 cm; asztal: 64*140*96 cm
59. tétel
Pad
Sárköz, 20. sz. eleje, faragott, esztergált, festett fenyőfa
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS