Asztali lámpa
Herend, 20. sz. első fele, festett porcelán, Siang-noir dekor, fa talpon, egyégős szerelék, festett lámpaernyővel, sérült és restaurált
85. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. közepe, faragott, aranyozott hársfa, ón rátétekkel, csiszolt tükörrel
86. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott, festett fa, gipszmasszás díszítéssel, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel
87. tétel
Tükrös fali polc
osztrák, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa, tükrökkel, neorokokó díszítéssel
88. tétel
Tükör
magyar, 18. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel
89. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, sérült
90. tétel
Mozart büszt
Herend, 20. sz. közepe, mázas és mázatlan porcelán, jelzés: benyomott Herend és 5952 jel
91. tétel
Napoleon büszt
20. sz., mázatlan porcelán, jelzés: 11804
Teáskészlet
Meissen, 20. sz. eleje, kék virágmintás festett porcelán, kardos jelzettel, cukortartó cseh írott Meissen jelzéssel, kis sérülésekkel, 1 tálca, 6 csésze+alj, 3 kiegészítő
99. tétel
Étkészlet, 12 személyes
Herend, 1941, festett és aranyozott porcelán, színes Apponyi mintával, máz feletti kék koronás jelzet és masszába nyomott HEREND jel, össz.: 44 db