247. Online varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
Kelengyeláda
Sárköz (Fadd ?), 1843, festett fenyőfa, korabeli zárral, ládafia fedele hiányzik, sérült
61. tétel
Láda
Sárköz, 19. sz. második fele, festett fenyőfa, belsejében ládafiával, eredeti zárszerkezettel, festése kopott, sérült
62. tétel
Láda
szász, 1875, festett fenyőfa, teteje kopott, kiegészítésekkel
63. tétel
Szuszék
Vas megye, 19. sz. első fele, ácsolt tölgyfa
64. tétel
Szuszék
Bihar megye, 19. sz. első fele, ácsolt tölgyfa, vésett díszítéssel
65. tétel
Szökröny (Szuszék)
Baranya megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett, karcolt és diópácos díszítéssel
66. tétel
Matyó láda
Mezőkövesd, 1899, faragott, festett fenyőfa, kovácsoltvas fogantyúkkal és zárszerkezettel, belsejében ládafiával
67. tétel
Szuszék
Bihar megye, 19. sz. első fele, ácsolt bükkfa, vésett díszítéssel, sérült
68. tétel
Láda
Észak-Magyarország, 19. sz. második fele, faragott, festett fenyőfa, kovácsoltvas fogantyúval, zárral, kulcs nélkül
69. tétel
Sarokszekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, két fiókkal, esztergált díszítéssel, kis sérüléssel
70. tétel
Lemeztartó szekrényke
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással
71. tétel
Hintaszék
magyar, 20. sz. eleje, hajlított, gőzölt bükkfa, nádazott háttámla és ülőrész felújított
72. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, feketére festett fa, sérült
73. tétel
Támlás szék
osztrák, 1850 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással
74. tétel
Támlás szék
magyar, 19. sz. első fele, tömör tölgyfa, tusfestett díszítéssel
75. tétel
Toalett tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált tükörtartóval, egy fiókkal
76. tétel
Dombormű
magyar, 19. sz. második fele, festett, faragott, aranyozott fa
77. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon aranyozott blondelmassza díszítéssel
78. tétel
Tükör
magyar, 19. sz., faragott, aranyozott fa, sérült
79. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörlappal, sérült
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS