264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Gólyák, 1939

1212. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

Gólyák, 1939

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Crouy