264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Szőke hajú lány portréja

1176. Verebélyi jelzéssel, 20. sz. eleje

Szőke hajú lány portréja

olaj, vászon

63,5*46,5 cm

j.j.l.: Verebélyi

keret nélkül