979. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)
Kalapos női akt, 1930 körül
olaj, vászon
99*68 cm
j.j.l.: Gombos L
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 51. kép; Kiállítva: Nemzeti Szalon LXXVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. szeptember-október (kat. 78., Kalapos női akt)