1159. Mazányi jelzéssel
Alpesi táj, 1908
olaj, karton
48,5*64,5 cm
j.b.l.: Mazányi; ho. autográf felirat: Festette Mazányi Kálmán 1908 év augusztus 12-én
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 68. kép