264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Alpesi táj, 1908

1159. Mazányi jelzéssel

Alpesi táj, 1908

olaj, karton

48,5*64,5 cm

j.b.l.: Mazányi; ho. autográf felirat: Festette Mazányi Kálmán 1908 év augusztus 12-én

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 68. kép