1023. Boross Géza (Rákospalota, 1908 - Budapest, 1971)
"Csendélet sárga virággal", 1939
olaj, vászon
70*60 cm
j.j.l.: Boross Géza 939
Kiállítva: Boross Géza festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1944. január 9-18. (kat. 4., Csendélet sárga virággal), sérült