235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1471. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti és Budapest, 1937-1966 közötti honosító fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Lippa és Társa mesterjegy, art deco füles forma, átfűrészelt díszítéssel

506 g; 43,3*24,2 cm

Neuwirth II. 28. o.