1262. Brühl gróf kecskén lovagoló szabója
Meissen, Johann Joachim Kaendler terve ( Arnsdorf, 1706 - Meissen, 1775) terve (1737), 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, alján máz feletti kék kardos jelzettel,
42,5*42 cm
107 számmal, restaurált