237. Családi és portréfotók Goszleth István műterméből, 8 db
19. sz. vége, Budapest Kristóf tér 3. sz. műterem különböző időszakainak jelzetével, használt, de jó állapotban, 4 db nagyméretű és 4 db kabinetfotó, egy sarok sérült
10,8*6,7-20,7*11,7 cm