503. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)
Bacchanália, 1926
olaj, vászon
62*53,5 cm
j.j.l.: Holló L. 1926, Feltehetően kiállítva: Az Ernst Múzeum LXXXV. Csoportkiállítása, Budapest, 1926. október (kat. 201. Bacchanália vázlata)