280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Bacchanália, 1926

503. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Bacchanália, 1926

olaj, vászon

62*53,5 cm

j.j.l.: Holló L. 1926, Feltehetően kiállítva: Az Ernst Múzeum LXXXV. Csoportkiállítása, Budapest, 1926. október (kat. 201. Bacchanália vázlata)